Zarządzanie Flotą Online

Zarządzanie Flotą Online

System EXIM to nowoczesne narzędzie zapewniające stały monitoring gps pojazdów. Dane z lokalizatorów gps, zamontowanych w pojazdach, przesyłane są przez sieć komórkową w ustalonych wspólnie z klientem odstępach czasu. Właściwie dobrany interwał zapewnia kontrolę floty w czasie niemal rzeczywistym, jednocześnie nie wydłużając nadmiernie czasu generowania raportów.

System monitoringu gps to nie tylko bieżący nadzór nad pojazdami ale również potężne narzędzie analityczne, które pomoże Tobie jeszcze bardziej zoptymalizować procesy w firmie oraz dostarczy cenne dane dotyczące nie tylko samej floty ale również realizacji powierzonych pracownikom zadań.

 System do zarządzania flotą umożliwia dostęp do zebranych danych za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Z aplikacji może korzystać jednocześnie wielu użytkowników z różnymi uprawnieniami oraz ze zróżnicowanym dostępem do pojazdów (np. każdy oddział terenowy czy dział firmy ma możliwość kontroli tylko pojazdów przypisanych do niego, właściciel widzi całą flotę). Ponadto bieżącą kontrolę nad flotą umożliwia aplikacja na urządzenia mobilne, zarówno te działające w systemie Android jak i iOS, dzięki czemu cały czas wiesz co dzieje się z Twoimi pojazdami.

Wszystkie raporty dostępne w systemie EXIM oddajemy do Twojej dyspozycji bez dodatkowych opłat. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z projektów jest inny, dlatego możliwe jest stworzenie dedykowanych zestawień danych przygotowanych specjalnie pod potrzeby Twojego przedsięwzięcia.

Zadzwoń i dowiedz się jak możesz przenieść swój biznes na kolejny poziom wykorzystując nasz system kontroli floty.